Lucinis Samling
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NAPOLETANSK SKOLA (1700-tal) Corrado Giaquinto tillskriven: Helena lämnar Sparta, olja på duk, ca 74x50 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 201)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
Dubblerad, renoverad
420651
2016-11-13