Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GABRIEL GERMAIN JONCHERIE (1800-1850), tillskriven: Stilleben, olja på duk, ca 62x78 cm, oramad

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 194)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling

Dubblerad, renoverad, ytskador

420653

2016-11-13