Lucinis Samling
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GABRIEL GERMAIN JONCHERIE (1800-1850), tillskriven: Stilleben, olja på duk, ca 62x78 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 194)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
Dubblerad, renoverad, ytskador
420653
2016-11-13