Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
PASINI (1900-tal): Sydländskt stadsmotiv, signerad Passini, olja på duk, ca 59x40 cm, (nr 216)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
Dukskada
420656
2016-11-13