Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

PASINI (1900-tal): Sydländskt stadsmotiv, signerad Passini, olja på duk, ca 59x40 cm, (nr 216)

PROVENIENS: Ermanno Lucini samling

Dukskada

420656

2016-11-13