Kuverttallrikar Stelton Brassware

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 14 st., mässing, Danmark, Stelton brassware, 1900-talets andra hälft, diameter ca 28,5 cm

Smärre slitage

420678

2016-11-11