Figurer Kina

Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURER, 4 st., lergods, Kina, i form av väktare, med justerbara huvuden, bär spår av bemålning, höjd ca 24 cm

Nagg, skador

420684

2016-11-11