Arvid Öström oljemålning

Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Insjölandskap-Malmköping, signerad A.Öström, olja på pannå, 38x46 cm

420686

2016-11-11