Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1900-talets börajn, ett par gusum, höjd ca 18-25 cm

Kuntoraportti

Slitage, ljusmanschetter med bucklor

420694

Päivämäärä:

2016-11-11