Ljusstakar mässing
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1900-talets börajn, ett par gusum, höjd ca 18-25 cm
Kuntoraportti
Slitage, ljusmanschetter med bucklor
420694
Päivämäärä:
2016-11-11