Lucinis Samling
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GEORGE MORLAND (1763-1804): tillskriven: Gård i vinter, olja på duk, ca 64x89 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 14)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador
420697
2016-11-13