Lucinis Samling
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Porträtt av präst, olja på duk, ca 110x82 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 168)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
Färgbortfall, lagningar
420699
2016-11-13