Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Porträtt av präst, olja på duk, ca 110x82 cm, oramad

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 168)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling

Färgbortfall, lagningar

420699

2016-11-13