Sockerskål silver

Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOCKERSKÅL, silver, svenska importstämplar, invändigt förgylld, höjd ca 12,5 cm, vikt ca 260 g

420700

2016-11-11