Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskap med hus, bär otydlig signatur, olja på duk, ca 70x128 cm, (nr 228)

PROVENIENS: Ermanno Lucini samling

420706

2016-11-13