Golvlampa Art Deco

Golvlampa Art Deco
Golvlampa Art Deco
Golvlampa Art Deco
Golvlampa Art Deco
Golvlampa Art Deco
Golvlampa Art Deco

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA MED HYLLPLAN, bonad björk, 1930-tal, Art Deco, höjd ca 145 cm

Bruksslitage

420707

2016-11-11