Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Catherine Marie de Lorraine, 1972, signerad Baj, HC, färglitografi, bladstorlek 68x49 cm
LITTERATUR: Petit 354

420715

2016-11-17