Kaffeservis Meissen

Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 9 dlr, 1900-talets första hälft, Meissen, bestående av 6 kaffekoppar på fat, kaffekanna, sockerskål med lock, kannans höjd 22 cm

Blandat I-II-III sortering, skador

420719

2016-11-11