Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESERVIS, 9 dlr, 1900-talets första hälft, Meissen, bestående av 6 kaffekoppar på fat, kaffekanna, sockerskål med lock, kannans höjd 22 cm
Blandat I-II-III sortering, skador
420719
2016-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här