Soppslev såslev i silver

Soppslev såslev i silver
Soppslev såslev i silver
Soppslev såslev i silver
Soppslev såslev i silver
Soppslev såslev i silver
Soppslev såslev i silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, SÅSSLEV, silver, 1800-tal, svarvat träskaft, längd ca 20-44 cm

Skador, lagninigar, bucklor

420722

2016-11-11