Matskedar kaffeskedar i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MATSKEDAR, 5 st, KAFFESKEDAR, 12 st, silver, modell Gammelfransk, merparten 1800-tal, vikt ca 480 g

Gravyr, bucklor

420723

2016-11-11