Kopparkärl 18/1900-tal

Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal
Kopparkärl 18/1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUNNA, HINK, BULKRUKA, koppar, 18/1900-tal, höjd 15-29 cm

Slitage, lagningar

420726

2016-11-11