Bordslampa troligen Herman Bergman

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, troligen Herman Bergman, 1930/40-tal, bronsfot, dekor av figurer, höjd 47 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skadad skärm

420727

2016-11-11