Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, troligen Herman Bergman, 1930/40-tal, bronsfot, dekor av figurer, höjd 47 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skadad skärm
420727
2016-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner