Sven Ahlgren Slussen

Sven Ahlgren Slussen
Sven Ahlgren Slussen
Sven Ahlgren Slussen
Sven Ahlgren Slussen
Sven Ahlgren Slussen
Sven Ahlgren Slussen

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEN AHLGREN (1922-1997): Slussen samt Gamla stan, Stockholm, signerad Ahlgren, olja på pannå, 70x106 cm

420736

2016-11-11