Lekani

Lekani
Lekani
Lekani
Lekani
Lekani
Lekani
Lekani
Lekani

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKANI, ca 300-400-talet fKr, rödfigurig dekor, höjd ca 14,5 cm

Skador/bortfall, lagning

420744

2016-11-11