Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANTHAROS, variant av, ca 300-400-talet fKr, rödfigurig, höjd ca 15,5 cm
Skador/bortfall, lagning
420750
2016-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här