Oscar Paul akvarell

Oscar Paul akvarell
Oscar Paul akvarell
Oscar Paul akvarell
Oscar Paul akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR PAUL (1880-1961): Hamnmotiv, signerad O Paul, akvarell, ca 57x44 cm

Gulnad

420753

2016-11-11