Fat/ plate

Fat/ plate
Fat/ plate
Fat/ plate
Fat/ plate
Fat/ plate
Fat/ plate

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT/ PLATE, ca 300-400-talets fKr, svart dekor, på fotring, diameter ca 17,5 cm

Mynning/ kant med nagg

420756

2016-11-11