Oscar Keen oljemålning

Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR KEEN (1867-1949): Mansporträtt, signerad Oscar Keen, olja på duk, ca 60x50 cm

Krackeleringar

420760

2016-11-11