JW Andersson - Oljemåning

JW Andersson - Oljemåning
JW Andersson - Oljemåning
JW Andersson - Oljemåning
JW Andersson - Oljemåning
JW Andersson - Oljemåning
JW Andersson - Oljemåning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Alfred Wahlberg, Nocturnt motiv, signerad J.W. Andersson, olja på duk, cm 88x136 cm

420768

2016-11-11