Golvlampa två ljuspunkter
2016-11-11
420771
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, två lampor, reglerbara, höjd 127 cm
Slitage, liten buckla