Göran Folcker
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå mellanrum", signerad FOLCKER 65, olja på duk, ca 130x100 cm
UTSTÄLLD: Etikett Riksutställningar
Läs mer
Krackeleringar
420807
2016-11-12