Praktvas Borselius

Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius
Praktvas Borselius

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNE-BETH BORSELIUS, praktvas, lergods, polykromt glaserad med dekor av påfåglar, signerad och daterad Anne-Beth Borselius 1998, höjd ca 128 cm

420823

2016-11-12