César Baldaccini Expansion
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CÉSAR BALDACCINI (Frankrike, 1921-1998): "Expansion", skulptur, polerad brons, signerad och numrerad César 81/99, gjutarstämplar Blanchet Fondeur, höjd ca 18 cm exklusive stenplatta. Editerad av
Galleri GKM, Malmö
420835
2016-11-21