Bror Ingemar Fröberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Ung man läsande en bok, osignerad, olja på duk, ca 63x47 cm

420837

2016-11-12