Vas skål mm Sundell

Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell
Vas skål mm Sundell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITT-LOUISE SUNDELL, vas, skål, skålfat, 4 st, ytterfoder, 1 par, stengods, 1970-tal, höjd ca 3-24 cm

Ett av de små faten med nagg

420844

2016-11-12