Arvid Johansson oljemålning

Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Segelskuta, signerad Arvid Johansson, olja på duk, ca 100x70 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

420852

2016-11-12