Mårten Andersson Metaren

Mårten Andersson Metaren
Mårten Andersson Metaren
Mårten Andersson Metaren
Mårten Andersson Metaren

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Metaren", signerad Mårten A, 121/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm, bok medföljer

Omslag med revor

420855

2016-11-12