John Hedberg oljemålning

John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN HEDBERG (1895-1957): Hedvig Eleonora kyrka vid Östermalmstorg, signerad och daterad Hedberg -25, olja på duk, ca 69x53 cm

420860

2016-11-12