Karmstol 1800-tal

Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, skuren dekor, betsat lövträ, sitthöjd 45, rygghöjd 155 cm

lagningar

420861

2016-11-12