Karmstol 1800-tal
2016-11-12
420861
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1800-talets slut, skuren dekor, betsat lövträ, sitthöjd 45, rygghöjd 155 cm
lagningar