Karin Parrow oljemålning

Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Kvällspromenad i staden, monogramsignerad KP, olja på pannå, 16x22 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

420866

2016-11-20