E Gibson oljemålning

E Gibson oljemålning
E Gibson oljemålning
E Gibson oljemålning
E Gibson oljemålning
E Gibson oljemålning
E Gibson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

E GIBSON: Abstrakt komposition, signerad, enligt uppgift troligen inköpt i USA, olja på duk, 91x76 cm

420871

2016-11-12