Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, dekor delvis träskuren och i pastellage samt bly, förgylld med polerat guld och slagmetall, svärtade detaljer, vitmålade botten på överstycke, höjd ca 139x69 cm

Retuscher, slitage, senare glas

420882

2016-11-12