Lennart Jirlow litografi
2016-11-12
420887
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Konsthandlaren, signerad L. Jirlow, 264/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 45x55 cm
Blekt