Oidentifierade konstnärer grafiska blad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, grafiska blad, 2 st, signerade och numrerade 48/100 resp 45/100, ca 39,5x49,5 resp 39x49 cm

420889

2016-11-12