Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD PRYN (Danmark, 1891-1986): Vinterväg, signerad Harald Pryn, olja på duk, ca 70x100 cm
Dukskada
420900
2016-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här