Harald Pryn oljemålning

Harald Pryn oljemålning
Harald Pryn oljemålning
Harald Pryn oljemålning
Harald Pryn oljemålning
Harald Pryn oljemålning
Harald Pryn oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD PRYN (Danmark, 1891-1986): Vinterväg, signerad Harald Pryn, olja på duk, ca 70x100 cm

Dukskada

420900

2016-11-12