Altsaxofon King

Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King
Altsaxofon King

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

KING, "Cleveland", altsaxofon, USA, 1960-tal, serienummer 231160, fodral medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage, ytslitage

420909

Päivämäärä:

2016-11-12