Altsaxofon King
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
KING, "Cleveland", altsaxofon, USA, 1960-tal, serienummer 231160, fodral medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage, ytslitage
420909
Päivämäärä:
2016-11-12