Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-tal, empirstil, svartmålade med bronserade detaljer, rottingsitts, sitthöjd ca 43, totalhöjd 89 cm
2 med skadade sittsar, smärre slitage
420918
2016-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här