Stolar empirestil

Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-tal, empirstil, svartmålade med bronserade detaljer, rottingsitts, sitthöjd ca 43, totalhöjd 89 cm

2 med skadade sittsar, smärre slitage

420918

2016-11-12