Ytterfoder Delphin Massier
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DELPHIN MASSIER, ytterfoder, flintgods, Frankrike, 1800-talets andra hälft, dekor i relief av blommor, polykromt glaserat, undertill märkt Delphin Massier Vallauris, höjd ca 24, diameter 30 cm
Mindre nagg
420923
2016-11-12