Ytterfoder Delphin Massier

Ytterfoder Delphin Massier
Ytterfoder Delphin Massier
Ytterfoder Delphin Massier
Ytterfoder Delphin Massier
Ytterfoder Delphin Massier
Ytterfoder Delphin Massier
Ytterfoder Delphin Massier
Ytterfoder Delphin Massier

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

DELPHIN MASSIER, ytterfoder, flintgods, Frankrike, 1800-talets andra hälft, dekor i relief av blommor, polykromt glaserat, undertill märkt Delphin Massier Vallauris, höjd ca 24, diameter 30 cm

Mindre nagg

420923

2016-11-12