Berit Johansson Reijmyre glasbruk

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERIT JOHANSSON, 3 dlr, skulpturer, glas, Reijmyre glasbruk, unikat, i form av granatäpplen, röd glasmassa, signerade, höjd 18-21 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

420924

2016-11-12