Elin Jonsson Reijmyre glasbruk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i orange, gult och vitt, signerad E. Jonsson Reijmyre 2013, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

420933

2016-11-12