Soffbord Törneman

Soffbord Törneman
Soffbord Törneman
Soffbord Törneman
Soffbord Törneman
Soffbord Törneman
Soffbord Törneman

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

ALGOT P TÖRNEMAN, soffbord, med emaljskiva, signerad P Törneman, numrerad 2/200, 1968, höjd ca 52, 60x140 cm

Smärre slitage

420935

2016-11-12