Carl Runnström oljemålning

Carl Runnström oljemålning
Carl Runnström oljemålning
Carl Runnström oljemålning
Carl Runnström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

CARL HERMAN RUNNSTRÖM (1891-1980): "Rytmisk tongång", signerad, olja på pannå, ca 45x53 cm

420937

2016-11-12