Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Händelse", signerad och daterad a tergo Booström 1965, olja på pannå, ca 41x61 cm
420946
2016-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här